top of page

Аутсорсинг бухгалтерських послуг. Переваги або "як не обтяжувати бізнес"?

Оновлено: 21 трав. 2020 р.

Головна мета бізнесу це ведення господарської діяльності маючи мінімум видатків та максимум доходів. Прогресивний бізнес вже давно зрозумів, що можна все чи майже все отримати на аутсорсі та фрілансі.


Якщо є необхідність провести велику нараду один раз на місяць – коворкінг або конференц-зал в оренду погодинно оптимальне рішення. Треба відвезти документи, привітати партнера - найміть кур’єра, потрібні профільні спеціалісти – шукайте в аутсорсингових компанія або фрілансерів.


Не забувайте про це, винаймаючи надто великий офіс з розрахунку, що от-от ви виростите, не купуйте зайве авто, якщо не має потреби в постійній логістиці, не наймайте зайвих людей не підписавши важливий договір з клієнтом. Бо все це і багато іншого є в наявності в прямому сенсі «в оренду».


Що буває коли ти наймаєш некваліфікованих співробітників?


На прикладі бухгалтерського аутсорсу розглянемо в яку халепу можна потрапити, коли співпрацюєш з некваліфікованими спеціалістами.


Іноді трапляються ситуації коли щось пішло не так: ви не порозумілись с бухгалтером і він пішов з компанії не закривши свої справи, не знали якої компетенції вам потрібен бухгалтер і взяли на роботу не підходящу кандидатуру або вирішили самостійно вести чи взагалі не вести бухгалтерію. Проблема в тому, що при не організованій належним чином бухгалтерії, звітність та податки накопичуються дуже швидкими темпами і несуть за собою штрафи та перевірки податкової служби, інспекції по труду та інших органів. Але особливий шкоди це може принести вашій репутації та іміджу.


Економія витрат, але експертне відношення!

Однією з найкращих переваг аутсорсу є те, що за такі самі гроші які би ви платили штатному співробітнику, а скоріш за все і менше, переходячи на аутсорс ви отримуєте в партнери профільну компанію зі штатом спеціалістів. Компанія вже так відточила свої процеси, навчила співробітників, що надає дійсно експертні послуги. Говорячи про бухгалтерський аутсорс, або як ще говорять, бухгалтер на віддаленому доступі, ви отримуєте замість одного середнього бухгалтера (якщо ми наприклад говоримо про малий бізнес) компанію зі штатом бухгалтерів різного направлення та досвіду. Будь-яке ваше питання вирішується швидко і безболісно. І не треба ані робочого місця, ані ноутбуку та інтернету. Відпадає потреба навіть купувати офісний папір для друку документів.


Якісний аутсорс бухгалтерських послуг надає нові можливості бізнесу!72 перегляди

Komentáře


bottom of page