top of page

Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності є невід’ємною частиною угоди між вами, користувачем, та нами, представниками WEDOITBM, щодо використання веб-сайту wedoitbm.com. Ця Політика пояснює хто ми є, з якою метою і яким чином ми обробляємо особисті дані, які права ви маєте надаючи нам будь-яку інформацію про себе, і як зв’язатися з нами в разі необхідності.

Ми, як розробники сайту, маємо право вносити зміни до Політики конфіденційності, втім ми ґарантуємо, що всі модифікації будуть зроблені з суворим дотриманням відповідного законодавства щодо використання персональних даних.

1. Про нас

Ми — компанія WEDOITBM, надаємо послуги з бухгалтерського супроводу бізнесу в Україні. Ми збираємо ваші дані для обробки ваших заявок, інформування вас про все, що стосується важливих оновлень від команди, розсилки інформаційних та рекламних листів від компанії. Ми контролюємо дані, які обробляємо відповідно до цієї Політики (за винятком випадків, де зазначено інше).

2. Про особисті дані, які ми обробляємо

Ми можемо обробляти ваші особисті дані, якщо ви є нашим замовником або партнером. Замовлення від неповнолітніх можливі лише за згодою їхніх батьків на користування нашим продуктом та сайтом, ми не зберігаємо особистих даних дітей та видаляємо таку інформацію, коли дізнаємось про її надання.

3. Про те, які саме особисті дані ми обробляємо

Ми можемо обробляти такі ваші особисті дані: ваше ім’я, вашу адресу, номер телефону, електронну адресу або інші контактні дані. Ці дані використовуються для оформлення заявки  на послуги WEDOITBM. Ми також використовуємо електронну адресу для інформаційних розсилок, а номер телефону для визначення деталей Ваших запитів. Будь-які нав’язливі листи та телефонні дзвінки заборонені і їх ви від нас не отримуватимете.

4. Про cookies

Ми використовуємо cookies — невеликі текстові файли, створені для персоналізації обліку відвідувань, вивчення поведінки і реєстрації дій людей на сайті. Відключити їх можна в будь-який момент в налаштуваннях браузера.

5. Про те, з ким ми ділимось вашими даними

Ми можемо ділитися вашими особистими даними:

З колегами, що входять до нашого колективу WEDOITBM та відповідають за своєчасну реакцію на ваші запити.
При обробці ваших особистих даних ми спираємось на вашу попередню згоду на відповідну обробку, яку ви даєте, коли оформлюєте замовлення на сайті.

6. Про те, як довго ми обробляємо особисті дані

Ми обробляємо особисті дані лише стільки, скільки це необхідно для цілі (цілей), для яких вони були зібрані спочатку, після чого дані будуть видалені чи перенесені в архів, крім випадків, коли необхідно продовжувати обробку для дотримання нами юридичних зобов’язань, які ми на себе взяли, або для інших правомірних і законних цілей.  Якщо ви є нашим клієнтом або потенційним клієнтом, ми будемо обробялти особисті дані до трьох років із моменту збору, якщо інший строк не випливає із мети обробки даних. 

7. Про безпеку ваших даних

Якщо ми отримуємо особисті дані під час надання послуг, ми будемо вживати всіх необхідних заходів, щоб гарантувати виконання всіх відповідних заходів безпеки, які на них поширюються, а також, що вони надійно захищені у відповідності до цієї Політики конфіденційності.

На жаль, передача інформації через Інтернет не є повністю безпечною. Хоча ми зробимо все можливе для захисту ваших особистих даних, ми не можемо гарантувати безпеку даних, переданих на наш веб-сайт, тому будь-яка передача відбувається на ваш страх і ризик. Як тільки ми отримаємо вашу інформацію, ми зможемо застосувати строгі процедури та засоби безпеки для запобігання несанкціонованому доступу.

8. Про те, як відкликати вашу згоду на обробку особистих даних

Ви можете відкликати вашу згоду на будь-яку обробку особистих даних, надіславши нам електронного листа за адресою elena@wedoitbm.com

9. Як скористатися своїм правом доступу до ваших особистих даних

Ви можете скористатися своїм правом доступу до ваших особистих даних, надіславши нам електронного листа за адресою elena@wedoitbm.com

Зверніть увагу, що перш ніж надати інформацію згідно з вашим запитом, ми можемо попросити вас повідомити додаткові дані для підтвердження вашої особи.

10. Зміни до цієї Політики

Будь-які зміни, які ми внесемо в нашу Політику конфіденційності в майбутньому, будуть опубліковані на цій сторінці та, в разі необхідності, надіслані вам електронною поштою. Будь ласка, частіше заходьте на сторінку Політики, щоб не пропустити оновлення та зміни в нашій Політиці конфіденційності.

bottom of page